פילטרים למים ? פילטר מים ביתי ? לא עוד – מים חיים 8!

ראיון עם חיים אברבוך מייסד ומנכ"ל החברה

 

פילטר מים לבית הוא לגמרי מוצר של העבר – תתקדמו למים חיים 8

ככל שהשנים עברו התפתחה הטכנולוגיה של ניקיון המים וכעת לרשותינו עומדות כמה אופציות לשימוש מים מסוננים. האפשרויות הן:

– מי ברז רגילים ומים מסוננים.

– מטהר עם פילטרים למים דירתי.

– ברי מים.

 מי ברז עלולים להיות בעייתים מכיוון שכמה סוגי מסננים למים לא רק מונעים מחומרים מזיקים להיכנס למים שלנו, אלא גם מינרלים אשר חיוניים לביראות שלנו. כמו כן, רכישת בקבוקי מים בפלסטיק יוצרים מספר בעיות כמו עלות רבה למשתמש וגם זיהום הסביבה עקב כמות הפלסטיק הנוצרת בייצור בקבוקי המים.
מטהר עם פילטרים דורש כל הזמן החלפת פילטרים\מסננים ותחזוקה שוטפת, מה שעושה את את המסנן ללא נוח וגם לא מונע את האבנית באופן מוחלט.
ברי מים אלו מי שתייה בלבד ולא ניתן להשתמש בהם לשימושים אחרים. הם גם תופסים מקום רב במטבח, קשים מאוד לסחיבה, אינם מונעים אבנית מלחדור למים ודורשים תחזוקה ותחלופה תכופה.אז כמו שאמרנו – פילטרים למים ופילטר מים ביתי לא עוד – מהיום – מים חיים 8!מים הם הבסיס לכל דבר אצלינו בחיים – החל משתייה שהיא בעצם היעד החשוב ביותר של המים, עד לרחצה וניקיון, השקיית צמחים, שטיפת הבית, בישול ועוד….מדובר בהחלטה חשובה ביותר!
מים חיים 8 מציעים מערכת שמספקת מים לכל הברזים בבית ומותקנת על הקו הראשי של המים. המערכת נוצרה באוסטריה ומיוצרת בישראל תחת ההנדסה האוסטרית המקורית. איכות המים נושאת תו תקן ישראלי – מה שמבטיח שתקבלו את איכות המים הגבוהה ביותר.
המים מתנקים באמצעות צנטריפוגה שמוציאה את המולקולות הרעות מתרכובת המינרלים במים, ואלו יוצאות דרך ההפרשה הטבעית של הגוף ולא משפיעות על הגוף.
טעם המים משתפר באופן ניכר. זרימת הדם משתפרת וכדוריות הדם האדומות מזינות טוב יותר את הגוף והחמצן שמגיע אל התאים עשיר יותר.

אל תתפשרו על הבריאות שלכם, מים הם הבסיס לכל החיים בעולם, כאשר שותים מים איכותיים וטהורים למשך שנים מורידים מעצנו את הסיכויים לחלות במחלות ובבעיות שנגרמות בגלל הזיהומים השונים שנמצאים במים שלנו בחיי היום יום.

צרו עמנו קשר לקבלת מידע נוסף על מים חיים 8

מכשירי מים ביתיים
סגירת תפריט

מים בריאים לשתייה, למקלחות ולהשקייה!

דברו איתנו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!