מסנן מים דירתי הוא מוצר של העבר, מים חיים 8 הוא הוא הפתרון!

ראיון עם חיים אברבוך מייסד ומנכ"ל החברה

מים חיים 8 לעומת מסנן מים דירתי סטנדרטי.

בלי מים איננו מסוגלים לחיות – החל משתייה שהיא בעצם המטרה הכי חשובה של המים, עד לרחצה וניקיון, השקיית צמחים, שטיפת הבית, בישול ועוד…
ככל שהשנים עברו התפתחו יכולות האדם בנושא ניקיון המים וכעת לרשותינו עומדות כמה אופציות לשימוש, בדרך כלל נשתמש במסנני מים מסוגים שונים, אך בואו נסביר למה מים חיים 8 הוא הפתרון.

1) ניתן להשתמש במי ברז רגילים וניתן להשתמש במים מסוננים. אך לעיתים אלו עלולים להיות בעייתים מכיוון שכמה סוגי מסננים למים לא רק מונעים מחומרים מזיקים להיכנס למים שלנו, אלא גם מינרלים אשר חיוניים לביראות שלנו.

 2) רכישת בקבוקי מים בפלסטיק – אלו יוצרים מספר בעיות כמו עלות רבה למשתמש וגם זיהום הסביבה עקב כמות הפלסטיק הנוצרת בייצור בקבוקי המים.

3) מסנן מים דירתי רגיל – מסנן מים דירתי מומלץ ברוב המקרים, אך זה דורש כל הזמן החלפת פילטרים\מסננים ותחזוקה שוטפת, מה שעושה את את המסנן ללא נוח וגם לא מונע את האבנית באופן מוחלט.

4) ברי מים, אפשרות טובה – אך אלו מי שתייה בלבד ולא ניתן להשתמש בהם לשימושים אחרים. הם גם תופסים מקום רב במטבח, קשים מאוד לסחיבה, אינם מונעים אבנית מלחדור למים ודורשים תחזוקה ותחלופה תכופה.

 

כל המשתמשים במוצר יעידו על שיפור גדול באיכות החיים שלהם!

 

מים חיים 8 היא מערכת מהפכנית עם תו תקן ישראלי, מיוצרת בישראל ונשענת על טכנולוגיה שהגיעה מאוסטריה, מים חיים 8 מספקת מים נקיים לכלל הבית, ושומרת על הויטמינים והמינרלים החיוניים – על הקו הראשי של המים.
איכות המים נושאת תו תקן ישראלי ותמיד תחת בקרת איכות מקפידה.
המים מתנקים באמצעות סחרור שמוציא רכיבים שליליים מהמינרלים במים, ואלו יוצאות דרך מתן שתן של הגוף.
טעם המים משתפר ומקבל מרקם חלק יותר. המים ללא מאפיינים עם תופעות לוואי וזרימת החמצן בדם משתפרת, כדוריות הדם האדומות מזינות טוב יותר את הגוף והחמצן שמגיע אל התאים עשיר יותר.

אז למה אתם מחכים? עשו את הצעד הראשון אל עבר מסנן מים דירתי המלצות חמות! השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

מסנן מים דירתי
סגירת תפריט

מים בריאים לשתייה, למקלחות ולהשקייה!

דברו איתנו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!