מסנן מים ביתי הוא מוצר של העבר

ראיון עם חיים אברבוך מייסד ומנכ"ל החברה

לא עוד מסנן מים ביתי, או אחד היושב על הקו הראשי – מהיום אמרו – מים חיים 8!

בלי מים איננו מסוגלים לחיות – החל ממי שתיהה שהם בעצם השימוש החשוב ביותר של המים, עד לרחצה וניקיון, השקיית צמחים, שטיפת הבית, בישול ועוד…
עם השנים שעברו התפתחה הטכנולוגיה של ניקיון המים וכעת לרשותינו עומדות כמה אופציות לשימוש מים מסוננים. ניתן להשתמש במים רגילים ישר מהברז ובמים מסוננים אך אלו עלולים להיות בעייתים מכיוון שכמה סוגי מסננים למים לא רק מונעים מחומרים מזיקים להיכנס למים שלנו, אלא מונעים גם ממינרלים אשר חיוניים לביראות שלנו להיכנס למים. כמו כן, רכישת בקבוקי מים בפלסטיק יוצרים מספר בעיות כמו עלות רבה למשתמש וגם זיהום הסביבה עקב כמות הפלסטיק הנוצרת בייצור בקבוקי המים.
אפשרות נוספת היא מסנן מים ביתי. מסנן מים ביתי מומלץ בהרבה מקרים, אך הוא דורש כל הזמן החלפת פילטרים\מסננים ותחזוקה שוטפת, מה שעושה את את המסנן ללא נוח וגם לא מונע את האבנית באופן מוחלט.
אפשרות נוספת הקיימת למים מסוננים היא ברי מים, אך אלו מי שתייה בלבד ולא ניתן להשתמש בהם לשימושים אחרים. הם גם תופסים מקום רב במטבח, קשים מאוד לסחיבה, אינם מונעים אבנית מלחדור למים ודורשים תחזוקה ותחלופה תכופה.

 

אז רגע, מה זה בעצם הדבר הזה ? ואיך גם לי יהיו מים נקיים בבית?

 

 

"מים חיים 8" מציידים אתכם במערבל מים ביתי שמספק מים נקיים לכל הברזים בבית ומותקן על הקו הראשי של המים. המערכת נוצרה באוסטריה ומיוצרת בישראל תחת ההנדסה האוסטרית המקורית. איכות המים נושאת תו תקן ישראלי – מה שמבטיח שתקבלו את איכות המים הגבוהה ביותר.
המערכת כוללת מערבל מים אשר מתפקד ממש כמו מסנן מים ראשי רק שכאן – אין שום סינון, יש עירבול מתוחכם של המים שמשפר את טעם המים ונוצר מרקם קטיפתי הכולל בתוכו את המינרלים והויטמינים החיוניים. המים לא מייבשים את העור והשיער כאשר משומש לרחצת הגוף ומשפרים את המערכות החיוניות של הגוף. זרימת החמצן משתפרת, כדוריות הדם האדומות מזינות טוב יותר את הגוף והחמצן שמגיע אל התאים עשיר יותר.
המים מתנקים באמצעות צנטריפוגה שמוציאה את המולקולות הרעות מתרכובת המינרלים במים, ואלו יוצאות דרך ההפרשה הטבעית של הגוף ולא משפיעות על הגוף.

אז למה אתם מחכים? על מנת לעשות את הצעד הראשון לשיפור איכות החיים שלכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

 

מסנן מים ביתי מומלץ
סגירת תפריט

מים בריאים לשתייה, למקלחות ולהשקייה!

דברו איתנו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!