עם מים חיים 8 תגידו שלום ולא להתראות לאבנית!

ראיון עם חיים אברבוך מייסד ומנכ"ל החברה

מסנן אבנית מומלץ הוא מוצר מהעבר – התקדמו למים חיים 8

למה מים נקיים הם כל כך חשובים? מדובר במוצר בסיסי החל משתייה שהיא בעצם היעד החשוב ביותר של המים, עד לרחצה וניקיון, השקיית צמחים, שטיפת הבית, בישול ועוד…
ככל שהשנים עברו התפתחו האמצעים של ניקיון המים וכעת לרשותינו עומדות כמה אופציות לשימוש מים מסוננים. ניתן להשתמש במי ברז רגילים ובמים מסוננים אך אלו עלולים להיות בעייתים מכיוון שכמה סוגי מסננים למים לא רק מונעים מחומרים מזיקים להיכנס למים שלנו, אלא גם מינרלים אשר חיוניים לביראות שלנו. כמו כן, רכישת בקבוקי מים בפלסטיק יוצרים מספר בעיות כמו עלות רבה למשתמש וגם זיהום הסביבה עקב כמות הפלסטיק הנוצרת בייצור בקבוקי המים.
אפשרות נוספת הקיימת היא מטהר דירתי, אך זה דורש כל הזמן החלפת פילטרים\מסננים ותחזוקה שוטפת, מה שעושה את את המסנן ללא נוח וגם לא מונע את אבנית במים באופן מוחלט.
האפשרות האחרונה האפשרית למים מסוננים היא ברי מים, אך אלו מי שתייה בלבד ולא ניתן להשתמש בהם לשימושים אחרים. הם גם תופסים מקום רב במטבח, אינם מונעים אבנית מלחדור למים ודורשים תחזוקה ותחלופה תכופה. וכמה שהם קשים לסחיבה שלא נדע!

 

מסנן אבנית מומלץ באמת, שמפריד את היווצרות האבנית מהשורש!

 

מים חיים 8 היא מערכת ביתית שמספקת מים לכל הברזים בבית ומותקנת על הקו הראשי של המים. המערכת כוללת מסנן אבנית מומלץ ואף שהיא נוצרה באוסטריה – היא נבנית בישראל תחת ההנדסה האוסטרית המקורית. איכות המים נושאת תו תקן ישראלי – מה שמבטיח שתקבלו את איכות המים הגבוהה ביותר.
המים מתנקים באמצעות צנטריפוגה שמוציאה את המולקולות הרעות מתרכובת המינרלים במים, ואלו יוצאות דרך ההפרשה הטבעית של הגוף ולא משפיעות על הגוף.
טעם המים משתפר ומקבל מרקם קטיפתי. המים לא מייבשים את העור והשיער כאשר משומש לרחצת הגוף ומשפרים את המערכות החיוניות של הגוף. זרימת החמצן משתפרת, כדוריות הדם האדומות מזינות טוב יותר את הגוף והחמצן שמגיע אל התאים עשיר יותר.

על מנת לעשות את הצעד הראשון לשיפור איכות החיים שלכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

מסנן אבנית מומלץ
סגירת תפריט

מים בריאים לשתייה, למקלחות ולהשקייה!

דברו איתנו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!