מים מסוננים – לא עוד! מהיום אמרו מים מעורבלים!

ראיון עם חיים אברבוך מייסד ומנכ"ל החברה

אז מה הם בעצם מים מעורבלים / מפורקים ולמה זה כל-כך טוב ?

מים הם הבסיס לכל דבר – החל משתייה שהיא בעצם היעד החשוב ביותר של המים, עד לרחצה וניקיון, השקיית צמחים, שטיפת הבית, בישול ועוד…

ככל שהשנים עברו התפתחה הטכנולוגיה של ניקיון המים וכעת לרשותינו עומדות כמה אופציות לשימוש מים מסוננים. ניתן להשתמש במי ברז רגילים ובמים מסוננים אך אלו עלולים להיות בעייתים מכיוון שכמה סוגי מסננים למים לא רק מונעים מחומרים מזיקים להיכנס למים שלנו, אלא גם מינרלים אשר חיוניים לביראות שלנו. כמו כן, רכישת בקבוקי מים בפלסטיק יוצרים מספר בעיות כמו עלות רבה למשתמש וגם זיהום הסביבה עקב כמות הפלסטיק הנוצרת בייצור בקבוקי המים.

אפשרות נוספת היא מטהר דירתי, אך זה דורש כל הזמן החלפת פילטרים\מסננים ותחזוקה שוטפת, מה שעושה את את המסנן ללא נוח וגם לא מונע את האבנית באופן מוחלט.

האפשרות האחרונה הקיימת למים מסוננים היא ברי מים, אך אלו מי שתייה בלבד ולא ניתן להשתמש בהם לשימושים אחרים. הם גם תופסים מקום רב במטבח, קשים מאוד לסחיבה, אינם מונעים אבנית מלחדור למים ודורשים תחזוקה ותחלופה תכופה.

 

אז למה לא מסננים למים ולמה כן מים חיים 8 ?

 

מדובר במערכת ביתית שמספקת מים לכל הברזים בבית ומותקנת על הקו הראשי של המים. המערכת נוצרה באוסטריה ומיוצרת בישראל תחת ההנדסה האוסטרית המקורית. איכות המים נושאת תו תקן ישראלי – מה שמבטיח שתקבלו את איכות המים הגבוהה ביותר.

המים מתנקים באמצעות צנטריפוגה שמוציאה את המולקולות הרעות מתרכובת המינרלים במים, ואלו יוצאות דרך ההפרשה הטבעית של הגוף ולא משפיעות על הגוף.

טעם המים משתפר ומקבל מרקם קטיפתי. המים לא מייבשים את העור והשיער כאשר משומש לרחצת הגוף ומשפרים את המערכות החיוניות של הגוף. זרימת החמצן משתפרת, כדוריות הדם האדומות מזינות טוב יותר את הגוף והחמצן שמגיע אל התאים עשיר יותר.

אז למה אתם מחכים? על מנת לעשות את הצעד הראשון לשיפור איכות החיים שלכם, אנחנו נדאג להתאים לכם מכשיר שייצור לכם מים נקיים ברמת האיכות הגבוהה ביותר ובמחיר ללא תחרות – התקשרו כבר עכשיו לקבלת מידע נוסף על המכשיר המהפכני של מים חיים

מסננים למים

נבדק על ידי מת"י מכון תקנים ישראלי המעבדה לכימיה, ובריאות הסביבה דו"ח מס. 9912210523

סגירת תפריט

מים בריאים לשתייה, למקלחות ולהשקייה!

דברו איתנו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!