מטהר מים ביתי שישנה לכם את החיים!

ראיון עם חיים אברבוך מייסד ומנכ"ל החברה

מים חיים 8 מציעים מתקן מים ביתי שעוד לא נראה בישראל.

מים הם הבסיס לחיים בכדור הארץ – החל משתייה שהיא בעצם היעד החשוב ביותר של המים, עד לרחצה וניקיון, השקיית צמחים, שטיפת הבית, בישול ועוד…
לאחר המהפכה התעשייתית במאה ה- 19 הייתה אפשרות לשפר את תנאי החיים וכעת ניקיון המים עומד לרשותינו.
בזכות כך, עומדות כמה אופציות לשימוש מים נקיים. ניתן להשתמש במי ברז רגילים ובמים מסוננים אך אלו עלולים להיות בעייתים מכיוון שכמה סוגי מסננים למים לא רק מונעים מחומרים מזיקים להיכנס למים שלנו, אלא גם מינרלים אשר חיוניים לביראות שלנו. כמו כן, רכישת בקבוקי מים בפלסטיק יוצרים מספר בעיות כמו זיהום הסביבה עקב כמות הפלסטיק הנוצרת בייצור בקבוקי המים.
אפשרות נוספת היא מטהר מים ביתי רגיל, אך אפשרות שכזו דורשת כל הזמן החלפת פילטרים ותחזוקה שוטפת, מה שעושה את את המסנן ללא נוח וגם לא מונע את האבנית המצטברת.
עוד אפשרות הקיימת למים מסוננים היא ברי מים, אך אלו מי שתייה בלבד ולא ניתן להשתמש בהם לשימושים אחרים. הם גם תופסים מקום רב במטבח, קשים מאוד לסחיבה, אינם, כמו מטהר רגיל, לא מונעים אבנית מלחדור למים ודורשים תחזוקה ותחלופה תכופה.מים חיים 8 – הפתרון הטוב ביותר למטהר מים ביתימדובר במתקן מים ביתי שמספק מים לכל הברזים בבית ומותקנת על הקו הראשי של המים. המערכת נוצרה באוסטריה ומיוצרת בישראל תחת ההנדסה האוסטרית המקורית. איכות המים נושאת תו תקן ישראלי – מה שמבטיח שתקבלו את איכות המים הגבוהה ביותר.
המים מטוהרים באמצעות צנטריפוגה שמוציאה את המולקולות הרעות מתרכובת המינרלים במים, ואלו יוצאות דרך ההפרשה הטבעית של הגוף ולא משפיעות על הגוף לשלילה.

אז למה אתם מחכים? על מנת לעשות את הצעד הראשון לשיפור איכות החיים שלכם, השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה!

מטהר מים ביתי
סגירת תפריט

מים בריאים לשתייה, למקלחות ולהשקייה!

דברו איתנו

או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!